הקמת תשתית מחשוב לעסק

הקמת תשתית מחשוב לעסק

בעולם העסקי המודרני, בו כמעט כל ארגון מתבסס במידה מרובה על הפעלת רשת מחשבים קטנה או גדולה ופתרונות IT כוללים לזרימת המידע הפנים והחוץ ארגוני, חשוב יותר מאי פעם לבחור בתוכנות ובשירותי התשתית הטובים ביותר שבנמצא: החל מתוכנת האופיס, דרך שרת הדואר האלקטרוני הפנימי ועד לחומרה והשרתים הפיזיים. מגוון פתרונות המחשוב אותם מספקת חברת ספקטרונט, מאפשרים לייעל את העבודה בעסק או בארגון, לחסוך בעלויות, ובעיקר, נותנים לבעל העסק ראש שקט להתפנות אל הניהול השוטף.

 

מודעות לצורך בתשתיות מחשוב להצלחת העסק

 

תשתיות המחשוב בניגוד למה שניתן היה לחשוב אינן כוללות בהכרח רק כבלים או ציוד תקשורת המוחבא בקירות וברצפת הארגון. למעשה כאשר מדובר בתשתית המחשוב של הארגון הכוונה היא לכלל הצרכים הטכנולוגיים הקשורים באופן ישיר או עקיף לתפקוד הארגון.

כך למשל בתשתית המחשוב נכללות גם התוכנות המשרדיות המשמשות להדפסת מכתבי ומזכרי הארגון, תוכנות הקאד המשמשות את המהנדסים, התוכנות הגרפיות, תוכנות הדואר האלקטרוני לסוגיהן, וכמובן עמדות העבודה, בקרי התקשורת ולב המערכת כולה – שרתי הארגון המרכזים את כל מערך ה-IT, אחסון הנתונים, גיבויים ועוד.

 

תשתית מחשוב לעסק

תשתיות מחשוב – משלב ההקמה ועד ללחיצת המקש האחרונה

 

כל ארגון יכול כיום לבחור את הדרך הראויה ביותר לניהול תשתית המחשוב שלו, אולם המציאות מראה כי יותר ויותר ארגונים בוחרים להוציא את מערכת המחשוב שלהם אל חברות המתמחות בהקמה ותפעול של תשתיות מתאימות, והמתחזקות באופן שוטף את כל רכיבי תשתית המחשוב, עבור הארגון, תוך שהן חוסכות לו הון עתק, הן בכוח אדם מקצועי, והן בציוד מחשוב פיזי ושטחי נדל”ן יקרים הדרושים לאחסון ועבור שרתי הארגון. ארגון שמשכיל לנהל את תשתית המחשוב שלו במיקור חוץ, זוכה לשקט נפשי המאפשר לו להקצות את עיקר משאביו לטובת הפעילות העסקית לשמה הוא קיים, בניגוד להתעסקות חסרת תועלת בתחומים שהידע המקצועי בהם יקר או לא קיים בארגון.

 

תשתית מחשוב איכותית היא כאמור הערובה להצלחת הארגון, ובכדי לשמור על תשתית איכותית נדרשים אנשי המקצוע הטובים ביותר, החומרה הטובה ביותר ובעיקר התחזוקה השוטפת הטובה ביותר.

 

 

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר

    Call Now Button