כל מה שרציתם לשאול על שרתים וירטואלים

כל מה שרציתם לשאול על שרתים וירטואלים

שרתים וירטואליים

 

שרתים כבר מזמן הפכו לחלק בלתי נפרד מליבת סביבת ושירותי המחשוב בכל ארגון. ההנחה הרווחת הייתה – התפתחות וגדילת הארגון תשליך ישירות על עליית הוצאות המחשוב החל באכסונם הפיזי וכלה ברכישת שרתים נוספים וההוצאות הנלוות. במהלך השנים ההוצאות אף גדלות עוד יותר כתוצאה מבלאי וחידוש הרישיונות. גישה מסורתית זו, אך טובה יש לומר, משתנה עם הזמן והטכנולוגיה המתפתחת.

הטכנולוגיה של היום מכוונת למזעור וכך זה עובד גם בשרתים. לדוגמה, ארגון שמחזיק שרת דואר, שרת טרמינל ושרת עבור תוכנת הנהלת חשבונות מחזיק ב-3 “ברזלים” נפרדים אחד מהשני. הטכנולוגיה של היום מאפשרת לרכוש “ברזל” יחיד שיהיה חזק דיו כדי להפעיל עליו 3 שרתים לוגיים נפרדים, בעזרת 3 מערכות הפעלה שפועלות במקביל כל זאת תוך כדי ניצול דינאמי ויעיל של משאביו.

היתרונות בתצורה זו הם ברורים:

  1. חיסכון משמעותי בעלות החומרה
  2. חיסכון בעלויות תפעול (חשמל, אכסון בחדר ייעודי וכו’)
  3. ניוד שרתים מחומרה לחומרה ללא קושי
  4. יכולות גיבוי ורפליקציה באופן פשוט יחסית בהשוואה לדרך המסורתית של השרתים ושרידות גבוהה יותר
  5. דינאמיות – ניתן להוסיף או להסיר שרתים בכל עת לפי צורך הארגון מבלי לרכוש שרתים נוספים

 

כשהמחשב הופך את העסק שלך למסורבל – פשוט עבור למחשב אחר

 

חדר השרתים של החברה או הארגון, היה מאז ומעולם ליבה של המערכת העסקית בארגון. על השרתים אוחסנו נתוני הדואר, הדו”חות הכספיים, נתוני העובדים, מסמכים ופרטי עסקאות, שמות הלקוחות, הספקים ועוד.

בעבר נהגו חברות להקצות שרתים נפרדים עבור כל שירות שכזה, והרחבת שירותי המחשוב של החברה דרשה באופן טבעי הרחבה והגדלה של כמות הציוד הנרכשת, לעיתים עד כדי מחסור או “מחנק” במקום אחסון.

עם השנים חלה התקדמות טכנולוגית מרשימה בכל הנוגע לנפחי אחסון אפשריים ושרתים גדולים החליפו את השרתים הישנים, אולם יחד עם השרתים החדשים נוצר צורך בציוד עזר חדש ובהחלפת מערכות התמיכה של השרתים, למעשה ככל שההתקדמות הטכנולוגית הציעה שיפור גדול יותר, היא גם הביאה עמה הוצאות כספיות גדולות יותר עבור הארגון.

 

imageשרת וירטואלי – מענן לענן באותו ענן

 

אחד הפיתוחים המהותיים ביותר בתחום המחשוב לארגונים היה הבאתו של שירות הענן לקדמת הבמה הממוחשבת, כך שלמעשה הארגון יכול כיום לוותר לחלוטין על חדר השרתים הפיזי הנמצא במשרדי הארגון, ולקבל שטח אחסון וירטואלי הנמצא על גבי שרתים מרוחקים, תוך שספק שירות ענן מקצה עבור העסקים שרתים וירטואליים המנוהלים ממש כאילו היו בתוך מבנה הארגון.

 

תצורת הענן מאפשרת לארגון באמצעות שרתים וירטואליים להגדיל ללא הגבלה את נפח הנתונים, להרחיב את הפעילות הממוחשבת של העסק, תוך שהוא שומר על בטיחות הנתונים ואיכותם. החברות המספקות את שירותי התחזוקה לשרתים הוירטואליים מבצעות את העבודה עבור הארגון מבלי להיות חלק אינטגרלי מהארגון עצמו ובכך מביאות לחיסכון עצום בהוצאות הארגון על מערך ה IT – שלו, על ידי חיסכון בכוח אדם והצורך לרכוש ציוד מחשוב חדש בכל פעם שהציוד הקודם ממצה את היכולת התפקודית או הטכנולוגית שלו.

 

עבודה עם שרת וירטואלי – הדרך הבטוחה והמשתלמת ביותר עבור העסק שלך

 

מהרגע בו נכנסה הוירטואליזציה לתחום המחשוב הפכו השרתים הישנים למיותרים עבור הארגון העסקי, וכיום שרת יחיד יכול להכיל עליו באופן וירטואלי את כל שרתי השירותים המיושמים בארגון. אם נצרף לכך את העובדה שהשרת הארגוני ממוקם מחוץ לארגון עצמו והוא נגיש לעובדיו מכל נקודת אינטרנט ברחבי העולם הרי שהתצורה של השרתים הוירטואליים היא, נכון להיום, התצורה המשתלמת והיעילה ביותר עבור כל חברה או ארגון.

 

לקבלת הצעת מחיר מפורטת בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם, השאירו פרטים ונציגי ספקטרונט יחזרו אליכם בהקדם.

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר

    Call Now Button