שיתוף קבצים בענן

שיתוף קבצים בענן

אם החלטתם להתקדם ולשתף קבצים בענן, אתם בהחלט עושים את הדבר הטוב ביותר. שיתוף קבצים בענן מאפשר לכם לגבות את הקבצים החשובים לכם ולגשת אליהם בכל נקודת זמן ומכל מקום בעולם, כמו גם לשתף עמיתים וחברים בקבצים בנוחות ומהירות מרבית. אם נפשט את סוגיית השיתוף בענן, הרי שניתן להמשיל אותה לתיקיית הקבצים שאתם מכירים מהמחשב האישי שלכם – בה אתם יכולים לשמור כל קובץ מכל סוג בהתאם להגבלה של גודל האחסון שלכם.

 

יתרונות הענן

 

כדי שגם אתם תגלו את היתרונות המגולמים בענן, ריכזנו עבורכם את היתרונות המהותיים, מהם גם אתם יכולים ליהנות עוד היום.

· חיבור מהיר מכל מכשיר – אל הענן אתם יכולים להתחבר מהמחשב הנייד או הנייח שלכם, מהטאבלט ואף ממכשיר הטלפון הנייד ובתנאי שלמכשירים המדוברים קיים חיבור אינטרנטי.

· שדרוגים אוטומטיים – כל עוד אתם מחוברים לענן, אין אתם צריכים לדאוג לשדרוגי המערכות, משום שהענן דואג למשימות אלו באופן שותף ובטוח – ומונע מכם בזבוז משאבים וכוח אדם.

· חיסכון אדיר במשאבים – משום שכל החומר הקריטי והפחות חשוב של החברה שמור בענן, אין אתם צריכים להשקיע בציוד חיצוני כגול שרתים.

· גיבוי מלא – החומרים של הארגון ו/או החברה מגובים במאת האחוזים כך שאם קרה וקרסו המערכות במשרד, יש לכם גישה לכל החומר באופן מיידי מבלי לאבד אותו.

· אבטחת מידע – רבים חוששים ולא מודעים לעובדה שהחומרים בענן מאובטחים על ידי טכנולוגיות חדישות ומתקדמות, כך שאין חשש שמא יפרצו בזדון למסמכי הארגון וישאבו מידע אודותיו.

· ניהול מידע פרקטי – כדי שלא תבזבזו זמן יקר בתוך הענן, מונגשים לכם כלים ומערכות סינון מידע מתקדמות, באמצעותן תוכלו לאתר כל מה שאתם חפצים בו תוך מספר שניות בודדות וזאת מבלי להשקיע ברכישה פרטית של אותם כלים.

· גודל אחסון בהתאמה אישית – את נפח האחסון אתם יכולים לשנות בכל נקודת זמן ובאופן מיידי, כך שאם התווספו חומרים תגדילו את נפח האחסון וההפך – באופן זה תצליחו לשלוט בהוצאות בית העסק.

התקנת שירותי ענן באה לידי ביטוי בשורת הרווח של בית העסק ובעיקר אם מדובר בבית עסק בסדר גודל קטן ובינוני. היכולת לחסוך בעלויות משמעותית ומאפשרת גם לעסקי SMB לשרוד את השוק על הצד הטוב ביותר.

שיתוף קבצים בענן

 

בחירת חברה היא הסוד להצלחה

 

רבים נוטים לחשוב שאין זה משנה היכן יאוחסן החומר כל עוד הוא בענן הוא בטוח, אך הלכה למעשה המציאות קצת יותר מורכבת מזה. כדי ליהנות מסך היתרונות שיש לענן להציע לכם, חשוב לבחור בחברה המיומנת, המקצועית והמובילה בתחום זה. חברה טובה היא חברה, שיודעת לא רק לספק את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, אלא חברה שמצליחה להתאים לכל לקוח, בית עסק וארגון, את השירות המותאם להם באופן אישי – ביחס לצרכים ולמטרות העסקיות של הארגון, תוך התחשבות וראייה אסטרטגית גם לעתיד.

אין ספק כי בין הפרמטרים שיש לבחון בעת בחירת החברה, נכון להשקיע מחשבה במחיר. חברה טובה תדע להציע מחיר טוב למשתמש וזאת ביחס לאיכות השירות המתקבל על ידה. העלויות אומנם לא זהות בין החברות, אך התחרות בהחלט מאפשרת מחירים צמודים במרבית הפעמים וסקר שוק יחשוף בפניכם את העלויות המוצעות. לעולם אל לכם לבחור חברה רק בשל המחיר, משום שפקטור זה כשלעצמו אינו מבטיח לכם שקט עתידי. חשוב לבחור בחברת שירותי מחשוב מובילה ומקצועית על סך הקריטריונים ובמקביל לוודא כי היא מעניקה לכם את המחיר האטרקטיבי ביותר עבורכם.

מקצועיות החברה, כמו גם שרות הלקוחות אותו היא מעניקה, הם פרמטרים חשובים מאוד, משום שאם תעלנה שאלות בהמשך הדרך, חשוב שיהיה לכם אל מי לפנות ובאותה הנשימה לקבל את המענה הטוב ביותר.

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר