שירותי ענן בשנת 2018

שירותי ענן בשנת 2018

גם השנה צפויים משתמשים רבים להצטרף לאלה שכבר נהנים משירותי ענן. בפרט, ניתן להדגיש את היתרונות של צעד כזה עבור לקוחות עסקיים. אותם הלקוחות חדשים שנזקקים להקמה של שירותי מחשוב, אותם לקוחות שצריכים לשדרג את המערכת הקיימת או אלה שזקוקים לאבטחת מידע משופרת ומגוון רחב של פתרונות נוספים. בואו להכיר את היתרונות של שירותי ענן ב-2018.

 

חיסכון בכסף – המפתח לעסקים מוצלחים

 

גם משתמש ביתי צפוי לחסוך לא מעט כסף אם ישכיל להשתמש בשירותי ענן בשנה הקרובה, אבל כאשר מדובר בעסקים – יש להיבט הזה משמעות הרבה יותר מקיפה. חברת ספקטרונט, המתמחה באספקת פתרונות IT ושירותי ענן לעסקים מדווחת כי ניתן לחסוך הן בעלויות של התפעול והן בעלויות ההקמה של תשתית IT עסקית.

 

מעבירים את המידע העסקי למערכת מאובטחת ולא צריכים לרכוש לעסק משאבי אחסון או שרתים חדישים. לא צריך להקים חדרי שרתים ולהשקיע כסף בתחזוקה שוטפת. חוסכים בהוצאות החשמל ומשאבי חומרה. עדכונים? שדרוגים? בענן הכל מתבצע לכאורה מעצמו – וללקוח העסקי זה חוסך הרבה מאוד כסף וזמן. מודל התשלום בענן בהחלט מתקדם. במקום לרכוש תוכנה או לפתח מערכת מאפס, שירות ענן מאפשר תשלום פר שימוש. לא השתמשתם בפונקציה מסוימת? לא זקוקים לכל המודולים שיש בתוכנת מדף? בענן תשתמשו רק במה שבאמת נחוץ לכם ורק על כך תחויבו.

 

שירותי ענן בשנת 2018

שירותי ענן – הרבה יותר בטוח

 

אם עד כה הייתם צריכים להשקיע הרבה משאבים ומחשבה על אבטחת מידע, אבטחת מאגרי מידע לעסקים, מניעת זליגה של נתונים סודיים החוצה, בענן כבר תוכלו להפסיק לדאוג. הרבה תקלות יכולות להתרחש במשרד ובעסק – פריצה, שריפה, תקלת מחשוב, השתלטות מרחוק, סוסים טרויאנים. שירות של ענן ב-2018 יאפשר לכם לקדם את הבטיחות בכמה רמות.

 

כאשר המידע לא שמור במחשבי העסק, הראש יכול להיות שקט. ספק השירות מחויב לסטנדרטים הגבוהים ביותר של בטיחות, כאלה שהיו מקובלים עד לפני זמן לא רק בקרב ארגוני ענק וממשלות בלבד. זקוקים לשחזור קובץ, שנמחק או כזה שכבר עבר שינוי? תוכלו לבצע שחזור אפילו חודש אחורה של גרסה ישנה, ללא כל בעיה.

 

התאמה לצרכים המשתנים

 

מילת המפתח בעסקים המודרניים היא – גמישות. בזכות תקשורת מתקדמת, אי מייל, מצלמות דיגיטליות, שיחות וועידה וכמובן מגוון פתרונות מחשוב, אפשר לעשות הכל, מכל מקום. אך מה זה קשור לשירות הענן? בזכות שירות מסוג זה, תוכלו לשנות את האופן שבו אתם משתמשים במשאבי המחשב והתוכנות, הפונקציות ונפח האחסון באופן גמיש וללא קושי. העסק מתרחב? צפוי שינוי בפעילות? קולטים עוד עובדים ורוצים לשנות הגדרות ומשתמשים? בענן – גמישות והתאמה לשינויים זה חלק טבעי מהחיים.

 

כמובן, יש היבט נוסף לגמישות – גמישות במרחב. מכיוון שאתם מקבלים את שירותי הענן משרת חיצוני מאובטח, אתכם יכולים לקבל גישה לנתונים, לתוכנות, למאגרי המידע או לדוחות מכל מכשיר קצה. עבודה מהמשרד או הבית, חיבור באמצעות מכשיר נייד או מחשב נישא – עם שירותי הענן של ספקטרונט – כל המערכת עובדת בשבילכם.

 

מה הצורך שלכם? עיבוד תמלילים או חישובים? ניהול קשרי לקוחות וגיבוי של קבצים? אחסון של אתר או מאגר מידע מאובטח? מהיום – הכול נמצא בענן. רק וודאו שהספק שלכם מציע שירות תמיכה זמין ואתם מסודרים!

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר