שירותי מחשוב ענן וגיבוי ענן לעסקים

שירותי מחשוב ענן וגיבוי ענן לעסקים

בשנים האחרונות עם התפתחותה המואצת של הטכנולוגיה, נראה כי כמעט הכול אפשרי, אפילו לשמור מידע בתוך העננים. האומנם, אלו הם אינם עננים אמיתיים, אלא ווירטואליים, אשר מספקים חסכון גדול בעלויות למשתמשים. בין פתרונות המחשוב של החברהספקטרונט מספקת שירותי ענן לעסקים שמפחיתים את עלויות התפעול והרכישה של תשתיות ה- IT וכמובן מעבירים את הנטל אל מרכז המידע שלהם, בכך מוסיפים ממד ביטחון אקסטרה עבור הלקוח, מאחר ששירותי וגיבוי ענן מאפשר שחזור של קבצים עד 30 יום אחורה.

 

היתרונות של גיבוי ענן לעסקים

 

  • התשלום נעשה על פי שימוש– בשונה מתשלום על תוכנה או שרת, עליהם יש לשלם ללא קשר בשימוש בפועל, שירותי ענן לעסקים מאפשרים לכם להתחייב רק על הצריכה האישית שלכם ולא מעבר לכך, כך שאם לא עשיתם שימוש- לא הפסדתם.
  • אבטחהמאחר שהענן הווירטואלי נמצא מחוץ לארגון, כל תקלה או פריצה לארגון עצמו לא תפגע במידע ותאפשר לכם לשחזר אותו אפילו לגרסאות מוקדמות של קבצים עד 30 יום אחורה. המידע מוצפן ומאובטח כפי שהמידע של הממשל האמריקאי מאובטח, כך שאפשר לישון בשקט.
  • חסכון בעלויות– שירותי ענן חוסכים לארגונים קטנים וגדולים את עלויות התחזוקה של השרתים כגון תשלום על בקרת טמפרטורה ותשלום על חשמל. בנוסף לכך יש גם חסכון משמעותי בעלויות השרתים.
  • גמישות– שירותי הענן מאפשרים לכם לשנות את התוכנית בכל עת, ברכישת נפח אחסון או בהוספת משתמשים.
  • ניידות– מאחר שמדובר בשרת ווירטואלי ולאו דווקא שרת אחסון נייח, העובדים שלכם יכולים לעבוד מהבית או מבית הקפה ולגשת למידע שהם צריכים באמצעות שם משתמש וסיסמא מאובטחת.

 

מחשוב ענן הוא שם כללי לשירותים המציעים גישה לתוכנות או קבצים באמצעות הרשת. כתחליף לכך שהתכנה או הקבצים יישבו במחשב המקומי – הם נמצאים בשרת מרוחק. למרות זאת, הלקוח יכול לגשת אליהם ממש כאילו ישבו על המחשב המקומי. דבר זה מתאפשר בשל השיפור במהירות החיבור לרשת האינטרנט בעת האחרונה.

 

כאשר מדובר באופן פרטני יותר אודות מחשוב ענן לעסקים, הכוונה לרוב תהיה לשירותים עם אופי עסקי, כדוגמת שירותי IT היושבים בענן, תוכנות אופיס (או דומות), מערכות קשרי לקוחות, גיבוי קבצים, הקמה וניהול שרתים ועוד. לעיתים מדובר גם על שרתים וירטואליים המיועדים לאחסון אתרים שלמים. בעיניו של בעל עסק קטן, מדובר ביותר מאשר פשוט נוחות משודרגת: שירותי ענן חוסכים צורך בהתקנה של מערכות הגנה נפרדות, כמו גם בהתקנה ידנית של עדכוני תוכנה. המחיר יהיה לרוב גם נמוך יותר מרכישה של רישיונות נפרדים, כי השימוש בשירותים מבוצע על בסיס השכרה או שימוש לפי שעות.

 

שירותי ענן לעסקים

איך כדאי לבחור את שירותי מחשוב ענן?

 

חברות רבות הפועלות בתחום שירותי מחשוב לעסקים, מציעות חבילות שירותים שונים, כולל תמיכה בשליטה מרחוק. למרות שאפשר לרכוש שירותים בנפרד, הדבר ייקר משמעותית את העלויות ויהפוך ללא משתלם כלל. רצוי לבדוק שהחברה ממנה נרכש השירות מציעה באמת ובתמים את כלל השירותים החיוניים לעסק. גם כאשר ישנם שירותים שאינם רלוונטיים לחברה, רצוי לנסות להסתדר על חבילה קטנה במחיר מופחת.

 

זכרו: כל עוד לא קניתם את השירות, הרי שכוח המיקוח נמצא אצלכם. מרגע שהתחייבתם בהסכם, הכוח עובר לרוב לצד השני. בנוסף, באם אתם עסק קטן, כנראה יציעו לכם חבילה קטנה בעלת מספר משתמשים מוגבל. גם כאן כדאי להתמקח על-מנת לקבל חבילה המתאימה לכמות העובדים האמתי בעסק שלכם. חלק משירותי הענן יציעו לכם מעין חבילת היכרות בהגבלה לשלושים יום, אותה ניתן יהיה להתקין ישירות מהאינטרנט, או לקבל את קבצי ההתקנה מנציג השירות. זוהי דרך טובה לסקור את נוחות העבודה ולוודא כי המערכת אכן עונה על כל צרכי העסק. אין כל בעיה להתקין כמה חבילות כאלו סימולטנית ולעבוד עם כולן כדי לחסוך זמן יקר מפז.

 

במידה שאתם רוכשים שירותים מספק משנה ולאו דווקא מהחברה המייצרת תוכנת ענן, וודאו כי תמיכה טכנית בטלפון ובמייל תהיה זמינה עבורכם. וודאו גם את שעות העבודה של מוקד התמיכה, על-מנת למנוע אובדן זמן עבודה שאינו יסולא בפז.

 

אין ספק כי שירותי גיבוי ענן לעסקים, שחברת ספקטרונט מציעה, מהווים יתרון משמעותי, במיוחד עבור ארגונים גדולים להם מידע רב. השירות הייחודי הזה מאפשר שקט נפשי וביטחון, מאחר שהמידע שלכם שמור יחד עם המידע הסודי ביותר בעולם! זהו פתרון נוח, זול ויעיל שמפחית את הדאגה של כולנו, מאחר ששירותי מחשוב ענן לעסקים מבטיחים לנו כי הגיבוי מנוטר 24 שעות ביממה והמידע בו מאובטח ברמות הגבוהות ביותר. צרו קשר עם ספקטרונט!

 

 

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר

    Call Now Button