שירותי מחשוב לעסקים קטנים

שירותי מחשוב לעסקים קטנים

 

כיום, מרבית העסקים עובדים בסביבת עבודה ממוחשבת. כל המידע, הנתונים והפרטים בלעדיהם אותו הארגון לא יוכל לספק את שירותיו, מצוי בסביבה הממוחשבת. כך שכל תקלה במחשבים ולו הקלה ביותר, עלולה לשבש את פעילותו של העסק. זאת בדיוק הסיבה בגינה עסקים, ארגונים ומוסדות אחרים שמים דגש משמעותי על הנושא של שירותי מחשוב לעסקים.

 

מה כוללים השירותים?

 

שירותי מחשוב לעסקים כוללים בעצם את כל מה שהמוסד זקוק לו בתחום המחשוב ובין היתר:

 

  • שירותי IT – שירותי הקמה ותפעול של מערכות המחשוב השונות בארגון, השירותים כוללים: תחזוקה שוטפת, תוכנות, ציוד היקפי, הדרכה וייעוץ.
  • שירותי ענן לעסקיםשירותי ענן אשר מיועדים על מנת לגבות את כל המידע והנתונים של המוסדות ובין היתר: אירוח שרתים וירטואליים, אחסון אתרים, תחזוקה של סביבות וירטואליות.
  • שירותי אינטגרציה – שירותים אשר ייעודם לספק מענה לדרישות התקשורת של כל ארגון, השירותים כוללים: בדיקת צרכים, גיבוי, אחסון, DR ועוד..

 

שירותים חכמים ויעילים

 

שירותי מחשוב יכולים להתבצע כיום גם מקרוב (הגעה פיזית של טכנאי מחשבים למקום) וגם מרחוק – תלוי כמובן בסוג התקלה או בשירות הנדרש. שירותי מחשוב ושירותי IT אשר ניתנים על ידי צוות מקצועי יכולים לייעל כל תהליך ובמקרים רבים גם להוביל לחסכון בעלויות. טכנאי מקצועי ומנוסה, ידע לשאול את השאלות הנכונות כבר במעמד יצירת הקשר עם החברה, ובמידת המתאפשר לספק פתרון מידי ואיכותי מרחוק. כמובן, שגם כאשר מדובר בתקלה המצריכה ביקור של טכנאי מחשבים, חברה מקצועית, תדאג לספק שירות כזה בטווח הזמן הקצר ביותר, כך שהעבודה לא תיפגע.

 

שירותי מחשוב לעסקים קטניםדגשים בבחירת שירותי מחשוב לעסקים קטנים

 

מכיוון שכל משאבי הארגון, המוסד או החברה, תלויים או קשורים לסביבה הממוחשבת, חשוב מאוד לא להקל ראש בבחירת החברה אשר תספק פתרונות מחשוב לעסקים – בחירה לא נבונה, עלולה להסב נזק כלכלי משמעותי, פגיעה במוניטין ועוגמת נפש לכל הנוגעים בדבר. ישנם מספר פרמטרים, אשר שימת דגש עליהם, תאפשר בחירה משביעת רצון בחברה חיצונית המספקת שירותי מחשוב למוסדות, בין הפרמטרים הללו:

 

  • רמה מקצועית גבוהה – חברה מנוסה, אשר מעסיקיה צוות מקצועי, בעל ידע נרחב אשר יאפשר לו לאתר מקור של תקלה בצורה המהירה ביותר, ולספק מענה איכותי לכל תקלה או לכל צורך אשר יעלה.
  • זמינות – תקלה במחשב וגם היא הקלה ביותר, עלולה לפגוע בפעילותו השוטפת של אותו מוסד. לכן, חשוב שהחברה אשר תספק שירותי מחשוב, תהיה זמינה להעניק מענה שהוא לא רק מקצועי, אלא גם מידי.
  • אמינות – כיום ניתן למצוא מגוון עצום של חברות ונותני שירותים, אשר מעידים על עצמם שהם מקצועיים ומתמחים בתחום המחשבים. בכדי לא לשים את המחשבים בידיים לא מיומנות או מקצועיות דיין, חשוב לערוך בדיקות מקדימות לגבי רמת האמינות של אותה החברה – רשימת לקוחות, המלצות, הסמכות וכו’.

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר