תמיכה טכנית 24/7

תמיכה טכנית 24/7 – HELP DESK

 

מוקד השירות של ספקטרונט מאויש מדי יום במנהלי IT וטכנאי רשתות המסוגלים לתת מענה במהירות ומקצועיות לפניות של לקוחותינו בעזרת שירותי Help Desk. בנוסף לפניות היזומות של הלקוחות אנחנו בספקטרונט מבצעים לעתים תכופות בקרה שוטפת על מערכות המחשוב שלהם בכדי לזהות ולנטר באגים ותקלות בטרם יורגשו במערכות. הפעילות מתבצעת במהירות, מקצועיות וברמת שירות גבוהה המאפשרת ללקוחותינו המשך עבודה שוטפת ללא הפרעה. המוקד שלנו מגיב לפניות מהשטח – את המוקד מאיישים בכל שעות היממה מנהלי IT וטכנאי מחשב מיומנים, האמונים על מתן פתרונות למגוון רחב של תקלות ובעיות.

 

העבודה השוטפת 

 

הצוות הטכני של ספקטרונט נמצא באופן קבוע בשטח במשרדי לקוחותינו כדי לתת תמיכה טכנית באתרי הלקוחות. לפני ההגעה לאתר הלקוח מוקד השירות דואג לאבחן ולאפיין את המערכת והתקלה ולעדכן את מנהלי ה-IT בתקלה מבעוד מועד, דבר המאפשר עבודה שוטפת ומהירה ללא עכבות מיותרות. משרדנו ממוקמים במתחם הבורסה ברמת גן אך זרועותינו ארוכות. את השירות המקצועי אנחנו נותנים לקהל לקוחותינו בכל חלקי הארץ, מצפון ועד דרום. את השירות אנחנו נותנים בדרך הטובה ביותר, אם בשליטה מרחוק או בהגעה לעסק, ואם ברכישת בנק שעות/ריטיינר או במיקור חוץ.

 

תמיכה טכנית

על מנת לאפשר ללקוחותינו להמשיך בעבודה תוך מינימום הפרעה, צוות התמיכה הטכנית מבצע כאמור ניטור ובקרה מרחוק של מערכות המחשוב, כאשר מאותרת בעיה היא נפתרת מרחוק, ללא פגיעה בשגרת העבודה. כשלקוח פונה למוקד התמיכה הטכנית, הצוות יאבחן ויאתר את הבעיה, ויפתור אותה מרחוק במידת האפשר. במידה ויש צורך בשליחת טכנאי עד לבית העסק, הטכנאי יקבל מראש את כל המידע שצוות התמיכה אסף, וכך עבודתו תהיה מהירה ויעילה, תוך מינימום הפרעה לשגרת העבודה של העסק.

 

שירות אדיב ומקצועי ברחבי הארץ

 

משרדי ספקטרונט ממוקמים ברמת גן, אך החברה מעניקה שירותי מחשוב לעסקים ברחבי הארץ, ומוקד התמיכה פנוי וזמין עבור כל לקוחותינו, מצפון ועד דרום. בעת הצורך ישלח אליכם טכנאי מוסמך ומנוסה, לאחר שהצוות אבחן ואיתר את הבעיה במערכות המחשוב שלכם. צוות התמיכה זמין עבור לקוחותינו בכל יום ובכל שעה, והשירות ניתן באדיבות, מקצועיות, ויעילות.

 

יש על מי לסמוך

 

חברת ספקטרונט מעניקה לעסקים שירותי מחשוב מלאים, הכוללים, ייעוץ ליווי והקמה של מערכות מחשוב אופטימאליות לצרכי העסק שלך, ולא פחות חשוב מכך, שירותי תמיכה טכנית הזמינים עבורך בכל יום ובכל שעה. כשמערכות המחשוב שלך מנוהלות בידי צוות המקצוענים של ספקטרונט, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהעסק שלך בידיים טובות, וכי יש לך על מי לסמוך.

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר

    Call Now Button