פתרונות מחשוב לעסקים

פתרונות מחשוב לעסקים 

 

עמלתם זמן רב לקראת פתיחת העסק שלכם, השקעתם משאבים, כסף וזמן, כעת מה שנותר לעשות הוא להקדיש את כל תשומת הלב שלכם בקידום העסק ולהניח לאנשי המקצוע לתפעל את כל מה שנמצא מאחורי הקלעים. לכל עסק באשר הוא, גדול או קטן, יש צורך באחסון של מידע, כאשר בכל עסק האפיון משתנה על פי אופי העבודה, מספר התחנות הקיימות, כמות העובדים בעסק ועוד. בחברת Spectronet מציעים מגוון פתרונות מחשוב לעסקים שיסייעו לעסק שלכם ליהנות מסל פתרונות עשיר במוצרים המותאמים באופן אישי לעסק. החזון שלנו הוא לאפשר לעסק שלכם להתנהל ללא תקלות, בעודנו מעניקים לכם שירותים כגון: איסוף ואחסון גיבוי פיזי, גיבוי מרוחק בענן, אבטחת מידע לעסקים, סינון דואר, חוזי שירות בהתאמה אישית, ייעוץ והטמעה של מערכות מידע (ERP) ועוד.

 

פתרונות מחשוב לעסקים

רשת On-Site לעסקים גדולים

 

חברתנו מתורגלת היטב בהקמת הרשת והענקת פתרונות מחשוב לעסקים קטנים וגדולים, השלב הראשון הוא בחירת מידות הרשת, בהתאם לכמות המשתמשים. בדרך כלל ההתלבטות היא בין רשת מתארחת לבין רשת On-Site, כאשר השנייה מומלצת בעיקר לארגונים גדולים, בעוד רשת מתארחת מתאימה לעסקים קטנים. בחירה זו נעשית במהלך הפגישה הראשונית שלנו, בה אנחנו מעניקים לכם יעוץ טכני ואדמיניסטרטיבי, תוך שיקולים אסטרטגיים שמטרתם להרכיב עבורכם מערכת יעילה, חכמה ומנוצלת.

 

ספקטרונט מקימה עבורכם סביבה ווירטואלית

 

שלב נוסף בהקמת הרשת הוא תפעול שירותי ענן, אופציה ייחודית ומאוד מועילה, שמאפשרת אחסון מידע מחוץ למחשב, בתוך חוות שרתים. האופציה הזו מותירה לבית העסק לשמור על המידע שלו באמצעות ממשק נוח ופשוט לשימוש, להרחיב את כמות השטח בכל עת וליהנות מגיבוי מאובטח. אם כבר מדברים על ענן וירטואלי, הסביבה הווירטואלית חשובה לא פחות, היא זו שמאפשרת שליטה על גדילת הרשת ואיננה מצריכה רכישה של שרת חדש והתקנתו באופן פיזי. הסביבה הווירטואלית מקנה לנו אפשרות של שליטה הרבה יותר רחבה וכלה בכך, דינאמיות בתפעול, חיסכון בזמן וחיסכון בהוצאות. אצלנו בחברת ספקטרונט דואגים לכל צרכיו של הלקוח, מקנים לו ביטחון ומבטיחים מניעה של תקלות מיותרות, תוך כדי שמירה רציפה על קשר, הפקת דו”חות ומפגשים חודשיים וכן עוד מגוון פתרונות מחשוב לעסקים.

 

 

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר

    Call Now Button