פרטיות משתמשים ב-WINDOWS 10

פרטיות משתמשים ב-WINDOWS 10

לא כולם יודעים, אך ברגע שיש לכם רשת אלחוטית בבית או בטלפון הנייד, אתם ללא ספק חשופים בפני חטטנים שעלולים לנצל לרעה את חוסר הידע שלכם. כמה שהגלישה ברשת נראית לכם תמימה ונטולת חסרונות, חשוב לדעת כי יש פושעי רשת רבים שמסתובבים בנינו וכל מה שהם רוצים זה את המידע האישי שלכם. פרטיות משתמשים זו האופציה הטובה ביותר שחברת ספקטרונט יכולה להציע לכם ולהגן עליכם מפני מתחזים פוטנציאליים שיכולים לעשות שימוש עם הפרטים האישיים שלכם בבנק ואפילו להגיע למספר כרטיס האשראי ולעשות בו שימוש ברשת.

 

בטלו אופציות שעלולות להתנקם בכם

 

במידה והתקנתם במחשב שלכם מערכת של  10Windows עליכם לעשות מספר צעדים שיועילו עבור הפרטיות שלכם. אם לא ידעתם עד כה, אז חשוב שתדעו כי מערכת ההפעלה של מיקרוסופט חושפת מידע אישי, אז בכדי לשמור על ההגדרות באופן פרטי, לפני הכול כדאי לנטרל את האופציה החדשה שנקראת: Getting to know you האופציה הזו נועדה כביכול לשפר את השימוש של המשתמש במערכת, אך למעשה היא מתעדת הקלדת המשתמש והקלטות קולו של המשתמש, מה שעלול להיות מסוכן במידה ומידע זה נחשף למשתמשים אחרים. בנוסף לנטרול האופציה האחרונה, למנוע מתוכנות אחרות גישה לפרסומות ממוקדות, פרסומות שמטרתם כביכול לשרת אתכם תוך כדי תיעוד של הפעולות שאתם עושים. אומנם לא ניתן לנטרל את האופציה הזו, אך כדאי מאוד למנוע מאחרים גישה למידע שלכם.

 

בטלו את השיתוף של הרשת האלחוטית

 

פעולה חשובה מאוד שעליכם לעשות בכדי ליצור פרטיות משתמשים ב- Windows 10 היא לבטל את השיתוף של סיסמת ה- Wi-Fi שלכם, דרכה אתם עלולים לאפשר גישה חופשית לפושעי רשת. לאחר שקיבלתם את הסיסמא כברירת מחדל מהספק, עליכם לשנות אותה ביצירת סיסמא ארוכה וקשה לפענוח בידי אחרים. כמו כן, כדאי לנטרל את ה- Wi-Fi Sense כך שלא תוכלו לשתף את הרשת האלחוטית עם אחרים, אפילו אם זו אופציה נחמדה שיכולה גם להועיל לכם.

 

אין ספק כי הרשת האלחוטית מעניקה לנו המון, אך לצערנו ישנם כאלו שמנצלים את החשיפה הזו ומחטטים לנו בפרטים האישיים. חברת ספקטרונט מציעה פתרונות מחשוב לעסקים שיכללו גם פתרונות אבטחה, לשימוש מאובטח ברשת האלחוטית שלכם בבית או במשרד.

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר

    Call Now Button