סינון תכנים בחברות הייטק

סינון תכנים בחברות הייטק

ישנם חברות מסחריות שמספקות אינטרנט שמגיע ללקוח מסונן מלכתחילה. חברות אלו מציעות מגוון רחב של רמות הגנה, כאשר שימוש ברמת הגנה נמוכה יכולה להתאים אפילו לחילונים (רמה זו חוסמת רק אתרים פרוצים במיוחד). מקובל אצל חלקים נרחבים בציבור הדתי והחרדי להשתמש באינטרנט מסונן לצרכים פרטיים ועסקיים כאחד, מעבר לכך שישנם רבנים חשובים שהוציאו פסקי הלכה שאסור לגלוש באינטרנט לא מסונן. אינטרנט מסונן יכול להיות רעיון מעולה לחברות הייטק, יש לכך מספר סיבות.

העלאת האפקטיביות בעבודה

 

סינון תכנים ממקד את העובדים נטו בעבודה, הם יתקשו להיכנס למגוון אתרים שלא קשורים לעבודה, לכן יש מקום אפילו לשקול שימוש ברמות הגנה גבוהות, אך כמובן שהדבר תלוי מאוד באופי העבודה. כך למשל עבודה בקידום אתרים מצריך שימוש ברמת הגנה נמוכה, על מנת לאפשר לעובדים להיכנס למגוון רחב של אתרים, כגון רשתות חברתיות ואתרי לקוחות מסוגים שונים. לעומת זאת, כאשר מדובר בתכנות לא-אינטרנטי עדיף לחזק את רמת ההגנה, וזאת בכדי למקד את העובדים בעבודה.

 

סינון תכנים בחברת הייטקשיפור אבטחת המידע

 

אתרים שחושפים את גולשיהם לתכנים פרוצים, בהרבה מקרים גם מכילים קוד זדוני שפוגע במחשב. חסימת אתרים אלו בעקיפין מחזק את ההגנה על רמת המחשבים בארגון. כמובן שמדובר בחלק ממערך ההגנה של העסק ולא בשיטה יחידאית.

 

התחשבות בעובדים דתיים

 

בחלק ניכר מחברות ההייטק הישראליות ישנם עובדים דתיים. שימוש באינטרנט מסונן מראה שבעל העסק מתחשב ברגשותיהם ובצורכיהם. שימוש בסינון יכול אולי להחליש את הרצון של העובדים הדתיים לעזוב את החברה, במיוחד לאור העובדה שברוב העסקים אין סינון לאינטרנט. חבל, אנשי מקצוע איכותיים בהרבה מקרים אוגרים בתוכם ידע ארגוני וניסיון שלא יסולא בפז.

 

שיפור תדמית החברה

 

כאשר עובדי החברה יודעים שבמקום העבודה שלהם ישנם תכנים שהם חציית קו אדום, הרי שהדבר מראה שלחברה יש ערכים. תדמית החברה זה נכס חשוב, חבל לקלקל אותו תמורת נזיד עדשים (הפער במחירים בין אינטרנט מסונן ללא מסונן אינם משמעותיים).

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר