כלים לניקוי וירוסים

כלים לניקוי וירוסים

במחשבים של חברות ועסקים נאגר מידע רב ורגיש, ואפילו מידע סודי ומסווג. זהו מידע שלא הייתם רוצים שייפול לידיים הלא נכונות או שיחבלו בקיומו על ידי וירוסים, תוכנות ריגול, סוסים טרויאנים ועוד מזיקים אחרים. אבטחת מידע היא חיונית ואפילו הכרחית היום, כאשר כל מחשב מחובר לרשת האינטרנט וחשוף לפריצה. ישנן מספר פעולות שאתם יכולים לעשות על מנת למנוע מגורמים מזיקים להגיע אל המידע שבמחשב שלכם ולדאוג לכך שיתבצע בו ניקוי וירוסים וגורמים מזיקים אחרים על בסיס קבוע.

 

תוכנת אנטי וירוס

 

תוכנת אנטי וירוס היא המגן הבסיסי של המחשב. מומלץ להשקיע ולרכוש תוכנת אנטי וירוס בתשלום, תוכנה שתהיה חזקה ותדע להתמודד עם וירוסים ומזיקים שונים. כמו בעולם הרפואה, גם בעולם המחשבים הוירוסים מתחדשים ומשתנים כל הזמן. דאגו לתוכנת אנטי וירוס חזקה ועדכנית. חשוב לשמור על המחשב מעודכן ולאפשר למחשב לבצע עדכונים בשעת הצורך.

 

FIRE WALL

 

אם תוכנת האנטי וירוס היא קו ההגנה הראשון על המחשב, ה- FIRE WALL הוא קו ההגנה השני. בדומה לאנטי וירוס, גם תוכנה זו מגנה על המחשב שלכם מפני הרשת ומסננת תוכנות ואפליקציות שמנסות לחדור אל תוך המחשב ולבצע בו נזקים. הן יכולות לעשות נזק חמור למחשבי החברה.

 

ניקוי וירוסים

גיבוי בענן

 

זהו אחד השירותים המבוקשים ביותר של חברות המציעות שירותי מחשוב לעסקים או פתרונות תקשורת לעסקים. גיבוי בענן מהווה חלק חשוב באבטחת המידע בחברה שלכם. גיבוי בענן במקום במחשבי החברה חוסכת שמירת מידע רגיש אצלכם כך שגם פריצה למחשבי החברה לא תאפשר להגיע אל אותם חומרים. לגיבוי בענן יש מספר יתרונות על פני גיבוי באמצעות תוכנה או שרת:

 

· תשלום על פי הצורך: בשירותי ענן לעסקים אתם משלמים רק על פי הצריכה האישית ואין צורך לרכוש מוצר כמו ברכישת תוכנה ייעודית לגיבוי. נחסכות גם הוצאות נוספות שישנן באחזקת תוכנה או שרת כמו הוצאות על חשמל ובקרת טמפרטורה. אם ישנו שינוי בנפח החומרים המגובים תמיד ניתן לרכוש חבילה גדולה יותר.

 

· גישה מכל מחשב: באמצעות גיבוי חומרים בענן, שהוא למעשה שרת וירטואלי, מתאפשרת גישה לחומרים באופן מאובטח כמובן, גם ממחשבים שאינם מחשבי החברה. כך יכולים העובדים (או אתם…) לעבוד גם מהבית בשעת הצורך.

 

· אבטחה מלאה: המידע המגובה על גבי הענן הוא מוצפן ומאובטח היטב כך שהוא מהווה חלופה מצוינת לשמירה על גבי מחשבי החברה. ניתן לשחזר גם גרסאות מוקדמות של קבצים עד 30 יום אחורה.

 

להיזהר וגם להזהיר את העובדים בגלישה

 

חשוב לשמור בחברה על מספר כללים שיפחיתו את הסיכוי לפריצה או חדירת גורמים מזיקים: יש לסגור את הרשת האלחוטית. בדרך זו ניתן לפרוץ ולהגיע לקבצים המאוחסנים במחשב, לשתול במחשב חומרים לא חוקיים ואף לשתף בהם ברשתות החברתיות בשמכם, כך שכאשר יתגלו אותם חומרים לא חוקיים העקבות יובילו אליכם ולחברה שלכם וכל זאת מבלי שידעתם בכלל על קיומם של אותם חומרים. חשוב לעדכן את העובדים ולגרום להם להקפיד על ההקלקות שהם מבצעים במהלך העבודה – לא להקליק על קישורים חשודים.

 

לסיכום, ניקוי וירוסים ואבטחת מידע הם אחד הנושאים החמים היום בעולם המחשוב אם לא החם ביותר. אבטחת המידע שלכם באמצעות חברה המציעה מגוון פתרונות תקשורת לעסקים היא הדרך הטובה ביותר לשמור על המידע שלכם.

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר