עוברים למודל הוירטואליזציה

עוברים למודל הוירטואליזציה

כיום, מעל 65% מתקציב ה-IT של ארגונים מוקדש לשמירה על תשתית קיימת. אם הארגון שלך עדיין פועל בשיטת התשתית הישנה, מודל הוירטואליזציה מסוגל לשפר את יכולותיכם ולחסוך בעלויות.

 

תכנון וירטואלי מסוגל להפיק תועלת רבה 

 

• שימוש טוב ונכון יותר של נכסי ה-IT הקיימים בארגון

• גמישות בפיתוח ופריסת סביבות עבודה חדשות

• התגברות על ירידת ערך של מחירי החומרה והציוד הקיימים

• חסכון באחסון שרתים

 

הכי זול לגור על ענן

 

שירותי גיבוי הענן למיניהם שקיבלו בעשור האחרון רוח גבית מצדן של החברות הגדולות במשק, מאפשרות היום לבעלי עסקים ולארגונים בכל סדר גודל, לנהל את תשתית המחשוב והתקשורת של העסק בצורה אחרת לגמרי מכפי שנוהלו בשנים שקדמו לשירותי הענן.

 

למעשה כל קונספט השרת הממוקם במשרדי החברה ומספק את כל נתוני העסק, הולך ונעלם מהעולם כשאת מקומו תופסים שרתים מרוחקים המאפשרים טווח נתונים עצום לעומת שרתים פיזיים, ובעזרת וירטואליזציה של השרתים לקבל סביבת עבודה גמישה, מורחבת, ויעילה הרבה יותר בזכות שירותי מחשוב מתקדמים.

 

וירטואליזציהוירטואליזציה זה פשוט – להיות בלי אבל גם להיות עם

 

כאשר חברה או ארגון בוחרים להשתמש בתכנון וירטואלי של שרתים מרוחקים, הם למעשה פוטרים את הארגון מאחד מסעיפי ההוצאה הכבדים ביותר של כל ארגון ממוחשב – תשתית המחשוב. כאשר מדובר על תשתית המחשוב, הכוונה היא לכל פיסת ציוד או שירות ממוחשב, שעד להתפתחות הוירטואליזציה לא היה מנוס מקיומו בתוך הארגון.

 

ובעוד רשימה ארוכה של מוצרים ושירותים, שהשימוש בשרתים וירטואליים הממוקמים בענן כעת נוכל לנקות את חדרי השרתים, לצמצם את תשתיות התקשורת שבין השרתים לעמדות העבודה, אין עוד צורך בהחלפת חומרה מדי מספר חודשים או שנים, במערכות הקירור היקרות לחדרי השרתים הופך אותם למיותרים. בנוסף לחיסכון הכספי העצום, עוברת גם העבודה המתישה סביב השעון הדרושה לתחזוקת השרתים וניהול רשת המחשבים של החברה או הארגון אל הספק החיצוני שמתפעל את הענן.

 

סביבת עבודה גמישה

 

יתרון נוסף ולא פחות חשוב הוא סביבת העבודה, שבעזרת תכנון וירטואלי נכון, הופכת לגמישה ולכמעט חסרת מגבלות. אם בעבר היכולת להקים עמדות עבודה נוספות היתה תלויה במגבלות תשתית התקשורת בארגון, הרי שבשימוש בשרתים וירטואלים, כל שאתה זקוק לו הוא בעצם חיבור לרשת האינטרנט. השרתים עצמם הינם גמישים וניתן להגדיל או להקטין את משאבי החומרה שלהם בפשטות ובכל עת.

 

חושב להרחיב את העבודה? לגדול? לשכור קומת משרדים נוספת? בעזרת שירותי ענן ווירטואליזציה של שרתים על גביו, תוכל לעשות זאת במהירות ובקלות, ללא צורך בתקציבים מנופחים עבור תשתיות תקשורת, מחשבים, טלפוניה ובוודאי ללא צורך בהוצאות עצומות על חומרה יקרה שאינה נחוצה עוד.

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר