הקמת תשתית מחשוב

הקמת תשתית מחשוב

חברתנו ספקטרונט מציעה מגוון פתרונות מחשוב לעסקים, מטרתם לייעל את העסק שלכם ולאפשר לו לצמוח, בעודכם יכולים להתפנות לניהול העסק בראש שקט. אחד הצעדים החשובים הוא הקמת תשתית מחשוב, לכן יש לבחור בתוכנות המקצועיות ביותר, שיאפשרו לכם ליהנות מעסק יעיל, לחסוך בזמן ובעלויות. חלק מהתוכנות המדוברות הן: אופיס 365, Google Apps, דואר אלקטרוני, תוכנות גרפיות וכן עוד מגוון מערכות כגון מערכות לניהול מלאי, מערכות לניהול משכורות, לניהול עובדים, מערכות בילינג ועוד.

 

בנוסף לתוכנות ולמגוון האמצעים שיבטיחו לכם התנהלות תקינה, אחת מהערובות להצלחת העסק שלכם היא תשתית איכותית, שתתאים לאופי העסק ותהיה בהלימה עם דרישותיו של הלקוח. הקמת תשתית מחשוב כוללת גם רכישת ציוד היקפי מתאים, התקנת ארונות תקשורת, חיווט, התקנת מתגים, מתן תמיכה ושירותי ייעוץ, הקמת מערכות גיבוי מרוחקות, הפעלת מוקד תמיכה טכנית, טכנאי שטח, שירותי מיקור חוץ ועוד.

 

 מהם שירותי מיקור חוץ?

 

זה אחד מהשירותים שאצלנו בחברת ספקטרונט, מציעים ללקוח במהלך הקמת תשתית מחשוב. שירותי מיקור חוץ, מהווים שיטת ניהול מודרנית מאוד שכיחה בשנים האחרונות. חברות רבות מעדיפות להתמקד בהתמחות ספציפית בה הן פועלות ולהעסיק עובדי קבלן שיעניקו מענה לתחומים מסוימים בהם הם מיומנים, זאת תוך כדי חיסכון גדול בעלויות, אי התעסקות בזכויות העובד וכמובן קבלת מענה מידי לכל משימה. הלקוח יכול לבחור את האופציות: רכישת בנק שעות, עובד קבוע לאחוז משרה מסוים, אפשרות של הקפצת תגבור במקרה דחוף או גיבוי ותגבור למנהלי רשת קיימים בעת היעדרות או עומס בעבודה.

 

תחזוקה שוטפת של תשתיות מחשוב

 

בחירת חברה איכותית ומקצועית שתבצע הקמת תשתית מחשוב הינה חשובה עבור ההקמה, אך חשובה יותר עבור התחזוקה השוטפת. הצוות שלנו בחברת ספקטורנט באופן תמידי עם האצבע על הדופק, בכל מה שקשור למערכות המידע של כל לקוח במאגרנו. בכדי למנוע תקלות עתידיות, אנחנו מבצעים ניטור וגיבוי בלתי פוסק של התוכנות והתשתיות, כך שהלקוח נהנה משקט נפשי ומביטחון מלא כי המידע שלו מאובטח מכל כיוון.

 

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר

    Call Now Button