שירותי ענן

מחשוב ענן

 

בתקופה האחרונה המושג מחשוב ענן תופס תאוצה והופך לשיח הציבורי. הנושא נתפס בעיני רבים כמתקדם מאוד וחדשני אך הם אינם מבינים שהם משתמשים במחשוב ענן כבר שנים רבות.

 

לדוגמה, השימוש היומיומי במיילים של Yahoo, Hotmail, Gmail ואחרים מהווה את הבסיס למחשוב הענן. כל המידע נשמר בשרתים חיצוניים ולא על המחשב האישי של הגולש, כך ניתנת הגישה לתיבת הדואר מכל מקום בעולם והגולש אינו מוגבל למחשבו האישי. דוגמאות נוספות הן Picasa, Facebook ודומיהן, גם כאן המידע מאוחסן ביחד עם ההתנהלות הוירטואלית בשרתים חיצוניים שאינם על מחשב הקצה של הגולש ובכך מתאפשרת הגישה מכל מחשב המחובר לאינטרנט. מחשוב הענן פועל גם הוא על אותו עקרון המאפשר גישה למידע מכל מקום בו ישנה גישה לאינטרנט.

 

התפתחויות חשובות בתחום הגדלת נפחי הזיכרון, האחסון ומהירות התעבורה ברשת, הובילו את השוק לפתח את שירותי הענן ולהפוך אותם משירותים מינורים וחסרי משמעות, לשירות העיקרי המאפשר לכל הארגונים והחברות במשק העולמי לנהל את עסקיהן מכל נקודה על פני הגלובוס ללא צורך בחדרי שרתים יקרים ומסורבלים, ללא תשתיות תקשורת ומחשבים יקרות ומורכבות, וללא כוח אדם הדרוש לתפעולם של כל אלה.

 

בחברות רבות ישנם חדרים המיועדים לשרתים בלבד. על השרתים מאכסנים את כל המידע של החברה. בעזרת שירותי מחשוב הענן ניתן לוותר על חדר שרתים ולאחסן ולגבות את כל המידע על הענן. מחשוב הענן בנוסף להיותו חסכוני במקום, תחזוקה, חשמל ועוד מאפשר לנו לגשת למידע שלנו מכל מקום בעולם וכי חשוב הוא חוסך לנו כסף. מחשוב הענן לעסקים הפך במהרה לחביב על הצרכנים והחברות, וכיום מוקמות ברחבי העולם חוות שרתים ענקיות, המספקות שירותי מחשוב ענן לעסקים בכל מקום וללא קשר למיקומן הפיזי של החברות. שירות הענן מאפשר גישה ונגישות לנתונים מכל מקום בעולם ומצמצם את הצורך בציוד קצה יקר ומסורבל.

 

זקוקים לשירותי מחשוב שיחסכו לכם בעלויות? צרו איתנו קשר!

שירותי ענן

 

 

מחשוב ענן – אמין, קל, זמין, פשוט , נוח ולא פחות חשוב – זול.

 

לצד נוחות התפעול וקלות הביצוע, קשה להתעלם מיתרונו הגדול ביותר של שירות הענן עבור חברות וארגונים – החיסכון הכספי. הקמת מערכת מחשוב ותקשורת מבוססת ענן בעסק, היא היום אופציה פשוטה וקלה לביצוע היכולה להתבצע ללא תשתיות מסובכות וללא הקצאת מיקום מיוחדת עבור שרתי החברה. למעשה היום ניתן לשים את כל תשתית התקשורת, המחשבים והטלפוניה על גבי שרתי הענן, ולקבל את כל השירותים המתקדמים ביותר כמו מרכזיות מרובות שלוחות, שירותי IT ,גיבוי ועיבוד נתונים, ממש כאילו היו המערכות נמצאות במשרדי החברה באופן פיזי. תפעול כזה מאפשר ניטור של השרתים באופן מקצועי, הקצאת משאבים נכונה יותר לעסק , הגברת יעילות, ובעיקר חיסכון כספי ניכר ויתרון תזרימי עבור הארגון.

 

טכנולוגיות בענן:

 

שירותי ענן – חברת ספקטרונט תומכת בטכנולוגיות הבאות בענן לכלל לקוחותיה:

 

  • הקמת ותחזוקת שרתים בענן – כולל התקנת שרתי דואר, office 365, אפליקציות, טרמינלים ועוד.
  • גיבויים מרחוק בענן – אנו מיישמים שירותי גיבוי מתקדמים בענן של חברת ATERA, חלוצת הענן העולמית, שהכניסה את בשורת השרתים המנוהלים ושרותי הענן לשוק המחשוב עוד הרבה לפני שאנשי השיווק של מיקרוסופט לקחו את השם ענן וקישרו אותו לעולם המחשבים, אנו מסוגלים להציע פלטפורמה מנוהלת לגיבוי מרוחק במיקומים מאובטחים ושרידים, על ידי התוכנות המתקדמות ביותר ואנשי המקצוע המומחים של ATERA שממתינים לשעה בה יהיו צורך בשחזורים מורכבים שאותם ישמחו לבצע ביחד איתנו ובהתאם לרמת הנזק של הלקוח. זה אינו גיבוי ענן רגיל שמציעה חברת מחשוב שהחליטה להתקין שרת אצלה במשרד ולגבות אליו בצורה מרוכזת את החומר של לקוחותיה, זהו שירות מנוהל אמיתי ואיכותי המתבצע על ידי מומחים!
  • ניטור שרתים בענן – חברת ספקטרונט מנהלת ומנטרת את שרתי לקוחותיה על ידי מערכות ניטור שרתים מתקדמות מבוססות ענן.

 

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר