סינון דואר לעסקים

שירות מבוסס ענן לניהול בטוח ויעיל לסינון וחסימת תכני רשת בארגון, הניתן להגדרה אישית 

 

במרבית המקרים בהם נפגעים ארגונים מוירוסים, מקור ההתפשטות אכן היה תיבות הדואר של העובדים בארגון. אנחנו מציעים פתרון הגנה כולל לתיבות הדואר בארגון, אשר ייעודי לשוק העסקים הקטנים והבינוניים. WebShield הינו פיתרון מבוסס טכנולוגיית ענן לניהול וחסימת אתרי אינטרנט ותכני רשת המספק הגנה מתקדמת ומיידית מפני איומי רשת. מדיניות הארגון ניתנת לאכיפה גם על מחשבים מחוץ לרשת הארגון. המערכת אשר מבוססת טכנולוגית ענן ופרוסה ב-40 מדינות ברחבי העולם אינה פוגעת במהירות הגלישה ומאפשרת ניצול רוחב פס יעיל יותר. 

 

עם רקורד מוכח של 99% אחוזי הצלחה בסינון ספאם ומנגנון אנטי וירוס מתקדם המשלב 3 מנועי סריקה שונים, אתה יכול להיות שקט בנוגע לבטיחות תעבורת המייל ואבטחת המידע בעסק שלך:

 

  • מנוטר 24 שעות ביממה – ניהול השירות מבטיח כי גם עבור מוצר זה תקבל את רמת השירות אליה התרגלת
  • גיבוי ההודעות במקרה של קריסה – במקרה של קריסת שרת הדואר, יישמרו כל ההודעות הנכנסות למשך שבוע – שום הודעה לא תלך לאיבוד!
  • 99% אחוזי במניעת ספאם ווירוסים – שלושה מנגנוני אנטי ספאם שונים, המתעדכנים מדי יום, מביאים ל-99% הצלחה במניעת ספאם
  • דו”ח יומי עם פירוט המיילים שסוננו – מדי יום יישלח למשתמשים פירוט של ההודעות שנחסמו על ידי השירות, עם קישור לשחזורם במקרה של סינון מוטעה

 

 סינון דוארהגנה מפני דואר זבל

 

דואר אלקטרוני הוא כלי תקשורת מדהים הן מבחינת ייעול העסקת והן מבחינת דרכי העברת הנתונים והתקשרות בין עובדים, ספקים, לקוחות וכל אדם אחר. בניגוד לייעול העסק הדואר האלקטרוני מהווה גם האויב הגדול ביותר עבורו. דואר זבל מהווה האיום הגדול ביותר עבור עסקים שלא התכוננו היטב לקראתו.

 

דואר הזבל (או Spam בשפה המקצועית) הוא בזבוז אדיר של תעבורה ושל זמן עבודה במיון, סינון ומחיקה של הדואר הלא רלוונטי מהדואר שאכן מיועד לנמען. בנוסף, ישנם סוגי דואר זבל שבהם מושתלים ‘תוספים’ למיניהם. לדוגמה, מיני-שרת דואר שאוסף מהמחשב שאליו נשלח את כל כתובות הדואר מספר הכתובות ומפיץ את עצמו עצמאית אל כולן ביחד עם פרסומות ועוד הפתעות שונות, תמונות וקודים אקטיביים שברגע שנפתחו שולחים סימן לשרת שהפיץ אותם שאכן הכתובת קיימת ואף עלולים לפתוח פרצות אבטחה במחשבים שמכילים אותם. דואר זבל עלול להאט את קצב העבודה, להשבית עסקים ולעיתים אף עלול למוטט אותם וזאת בעזרת תוכנות זדוניות ווירוסים שונים שמועברים לכאורה דרך דואר אלקטרוני שנראה תמים לכל הדעות.

 

בחברת ספקטרונט אנו מקימים פתרונות ומערכות הגנה מפני דואר זבל ומכינים את הארגונים לקראת כל סכנה אפשרית.

מערך ההגנה מורכב בבסיסו מתוכנות אנטי וירוס הטובות בשוק, ממערכות סינון ומיון דואר אוטומטיות ועד שרתי אחסון וגיבויי ענן בזמן אמת. כל אלו מלווים במערך הסברה והדרכה כיצד מתנהלים ברשת וכיצד לזהות איומים סמויים הן ברמת הארגון והן ברמת המשתמש הסופי.

 

 

מעוניינים לדעת על מוצרים נוספים שלנו? לחצו כאן!

 

 

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר