איסוף ואחסון גיבוי פיזי

לא מסתפק בגיבוי על ענן? ספקטרונט מציעה שירות של איסוף ואחסון גיבוי פיזי 

 

שירותי גיבוי הם צורך הכרחי עבור כל עסק כיום. בעידן הנוכחי, כל המידע העסקי מצוי במחשבי החברה, ובמידה ומתרחש אסון פיזי כמו שיטפון או שריפה, וכן במידה ונגרם אבדן מידע כתוצאה מפעולה של גורמים עוינים שונים, או אפילו טעות אנוש, שירותי גיבוי איכותיים הם מה שיכול לעמוד בין קריסת העסק ובין המשך פעילות, ומהווים חלק בלתי נפרד משירותי מחשוב מקצועיים לעסקים.

 

גיבוי פיזי – יתרונות השירות

 

  • גיבוי מחוץ למשרד
  • הלקוח לא צריך להתעסק בנושא ולוודא שהגיבוי יצא
  • מוצפן ומוגן ע”י סיסמא
  • נבדק ואנחנו מוודאים שאכן הועתק התאריך העדכני שלו

 

גיבוי פיזי מאפשר לך ליצור עותק ממשי של הארד דיסק בחברה, המעודכן באופן שוטף, כך שבמקרה של שריפה, שיטפון, או גניבה, תוכל להשתמש בכל הנתונים. אחסון פיזי של הנתונים מאפשר לך להשתמש בדיסק השמור בכספת של ספקטרונט מיידית כשעולה הצורך, אין צורך בעבודות איתור ושחזור המידע, שכן כולו קיים ומוכן לשימוש. איסוף, בדיקה, הצפנה ואחסון המידע מתבצעים על ידי צוות ספקטרונט, ואתה כבעל עסק אינך נדרש לבצע שום פעולה. כך אתה יכול להתפנות לניהול העסק, בעוד שאנחנו ממשיכים לעסוק באחסון וגיבוי המידע העסקי מבלי להטריד אותך או את צוות החברה שלך.

 

כיצד זה מתבצע

 

הגיבוי הפיזי מתבצע אחת לשבוע או אחת לשבועיים, על פי הצרכים, באמצעות שני דיסקים ניידים, כאשר בכל פעם צוות ספקטרונט אוסף דיסק אחד מן העסק, ומחליפו בדיסק השני. בכל איסוף, הדיסק שנאסף נבדק, המידע מוצפן, והדיסק מאוחסן בכספת במשרדי ספקטרונט. באיסוף הבא, הדיסק יוחלף שוב, וכן הלאה לסירוגין, בכל פעם אחד הדיסקים נאסף למשרדי ספקטרונט, והשני מותקן במחשב העסק שלך.

 

אחסון וגיבוי פיזי

מקסימום ביטחון

 

האם העסק שלך זקוק לגיבוי נתונים פיזי, או שאתה יכול להסתפק בגיבוי בענן לעסק? התשובה תלויה כמובן באופיו של העסק שלך. לייעוץ בנושא, ולמענה על שאלות, הינך מוזמן לפנות לנציג ספקטרונט. אנו נשמח לבוא לעזרתך, ולמצוא עבורך את פתרון גיבוי הנתונים האידיאלי.

 

השירות מוצע על מנת למנוע איבוד מידע כלשהו במקרה של שריפה, גניבה, שיטפון וכו’ – הגיבוי הפיזי נמצא אצלנו בכספת, מוצפן ונבדק בכל פעם שאנחנו אוספים אותו. על מנת לבצע את האיסוף, על הלקוח להחזיק שני דיסקים ניידים – בכל איסוף אנחנו מביאים את הישן ומחליפים עם החדש!

 

מעוניינים לדעת על מוצרים נוספים שלנו? לחצו כאן!

 

 

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר