גיבוי בענן

הקמתם עסק מצליח בעבודה קשה, נחישות והתמדה, ומן הסתם ברור כי תרצו לעשות ככל יכולתכם להצלחת העסק ושגשוגו. מידע עסקי ממוחשב הוא נכס יקר, ואלמנט מרכזי בתפקודו של העסק. אבדן המידע יכול למוטט כל עסק, ולכן חשוב למצוא את פיתרון גיבוי המידע הטוב ביותר שקיים – דוגמת גיבוי בענן. על פי הנתונים, מסתבר שלמעלה משבעים אחוז מכלל העסקים הקטנים עד בינוניים, אשר חוו משבר אובדן מידע, לא הצליחו להתאושש ממנו. בעולם בו כל המידע מאוחסן בקבצי מחשב, הכרחי לדאוג לפתרון גיבוי שיאפשר חזרה לפעילות רגילה והתאוששות מאסונות הקשורים לנתונים ומידע שאבדו. חברת ספקטרונט מספקת לעסק שלכם, קטן או גדול, את הפיתרון המושלם – מערכת גיבוי מידע מרחוק בענן.

 

כיצד פועל גיבוי בענן ומדוע הוא מועיל לעסקים?

 

אנחנו בחברת ספקטרונט מתקינים על מערכות המחשוב שלכם בעסק, תוכנה אוטומטית, אשר בסופו של כל יום עסקים, מקודדת, דוחסת, ושולחת את המידע העסקי שלכם לשרתי הגיבוי המתקדמים של ספקטרונט, שם המידע נשמר ומאובטח, ובשעת הצורך, תתאפשר לכם גישה ישירה ומהירה לכל המידע. המידע נאסף ונשלח אוטומטית לשרת מרוחק, כך שאם חלילה אירע אסון, המידע המגובה נשאר ללא פגע.

 

יתרונות של בטיחות ובקרה

 

מערכת גיבוי המידע מרחוק של ספקטרונט מעניקה לכם מקסימום ביטחון ובקרה:

  • המידע מאובטח ומוצפן בסטנדרט אבטחה 128bit, שהוא סטנדרט אבטחה גבוה, הזהה לזה של הממשל האמריקאי.
  • הגיבוי מנוטר במשך כל שעות היממה – 24 שעות מסביב לשעון, וכך אתם זוכים למאה אחוזי אמינות בגיבוי.
  • אתם מקבלים דיווח יומי של סטטוס הגיבוי, המיידע אתכם על הצלחה, או לחלופין על תקלות בגיבוי.

 

אפשרויות גיבוי ושחזור מידע מתקדמות

 

אנחנו נעניק לעסק שלכם שירותי גיבוי מתקדמים, המתבצעים אוטומטית, ללא צורך בפעולה כלשהי מצידכם. בעזרת מערכת הגיבוי המרוחק של ספקטרונט, כל המידע של החברה מועבר לגיבוי במקום מרוחק, מאובטח ברמת אבטחה גבוהה, ונגיש עבורכם. המערכת מאפשרת לעובדים המורשים לגשת למידע הרלוונטי להם בכל עת מכל מקום, וכן לשחזר מידע בעזרת האינטרנט ישירות משרת הגיבוי, כאשר ביכולתכם לשחזר מסמכים משלושים הימים האחרונים.

 

גיבוי בענן

גיבוי מסביב לשעון

 

עם גיבוי בענן, המידע המגובה מנוטר ונשמר 24 שעות ביממה, כאשר אתם חופשיים מלדאוג לכך מצד אחד, בעוד שמצד שני, המידע זמין עבורכם בכל עת. הגיבוי נעשה על ידי המערכת של ספקטרונט, ומפוקח על ידי אנשי מקצוע שזהו תפקידם וזו מומחיותם, והעסק שלכם נהנה מכל היתרונות, מבלי שתצטרכו להשקיע מאמץ או להקצות כוח אדם מטעמכם לנושא.

 

הגן על עתיד העסק שלך

 

על מנת להבטיח לעצמך שקט נפשי, ולאפשר לעסק לפעול בצורה חלקה ובטוחה, פנה אלינו בהקדם, ונתאים עבורך את חבילת הגיבוי בענן המתאימה לך ביותר.

 

מעוניינים לדעת על מוצרים נוספים שלנו? לחצו כאן!

 

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר

    Call Now Button