אבטחת מידע לעסקים

שומרי הסף למידע שלך

בימינו, כאשר האינטרנט והטכנולוגיה מתקדמים בצעדי ענק, השמירה על מאגרי המידע בארגון הופכת לאחד התהליכים שמושקעים בו הכי הרבה משאבים. המידע המאוחסן במחשבים הפך להיות המשאב היקר ביותר לארגון שבא לידי ביטוי כארכיון עם נגישות נמוכה ולחילופין כקבצים הנמצאים בשימוש יום יומי על ידי כלל העובדים.

 

מה חשוב כל כך בצורך של אבטחת מידע לעסקים?

 

מידע זה רגיש ביותר ולעיתים אף סודי הן לחברה ולעיתים אף ללקוחותיה. לרוב אנו משקיעים אמצעים ומאמצים רבים בכדי לגבות ולדאוג שלא יקרה מצב שבו המידע שנצבר לאורך שנים רבות יעלם ולא יחזור. כמו כן, חשיפת מידע זה עלולה להביא לפגיעה חמורה בפרטיותם של הלקוחות, בתפקודה המקצועי של החברה ולעיתים אף פגיעה בביטחון המדינה. לקוחות שנפגעו בעקבות חשיפת מידע רגיש, עלולים לאבד את אמונתם ונאמנותם לחברה ולחדול מלקיים איתה קשרי מסחר, שלא לדבר על פגיעה לעיתים בלתי הפיכה במוניטין של החברה, מצב שעלול לגרום במקרים קיצוניים אף לקריסתה.

 

 

אבטחת מידע לעסקים

 

 

בספקטרונט אנו מעבירים ללקוחותינו סקרי סיכונים תקופתיים על אבטחת המידע בארגונם תוך כדי איתור פרצות אבטחה מצידה החיצוני והפנימי של הרשת. כל זאת נעשה מול הדרג הבכיר בארגונים ואנשי המקצוע הרלוונטיים. לקוחותינו עוברים הדרכות בנושא ריגול פנימי ושיתוף פעולה שלא במודע של עובדי הארגון עם גורמים עוינים אשר מנצלים את תמימותם חוסר ידע של העובדים.

 

ניצול העובדים בא לידי ביטוי בפיתוי העובדים להוריד קבצים, תוכנות, רקעים לשולחן העבודה או אי-מיילים אשר מאפשרים לגורם האחראי להם להשתלט על המחשב, לחדור לרשת, לשאוב מידע, לגרום נזקים או להשתמש ברשת של הארגון כצבא של רובוטים המפיצים תולעים ברחבי האינטרנט.

 

בעל עסק יקר, במידה ואתה מחפש שירותי מחשוב לעסק, אבטחת מידע, חסכון בהוצאות, ראש שקט ותחזוקה טכנולוגית שוטפת, לחברת ספקטרונט יש הצעה אטרקטיבית עבורך!

 

זקוקים לשירותי מחשוב יעילים שיחסכו לכם בעלויות? צרו קשר עם ספקטרונט.

 

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר

    Call Now Button