חברת IT – איך נכון לבחור?

חברת IT – איך נכון לבחור?

ספקטרונט היא חברת IT המספקת פתרונות מחשוב לעסקים וארגונים, לספקטרונט היכרות מעמיקה עם השוק הישראלי בתחום הנוכחי, מה שמהווה עבורה יתרון גדול מול המתחרים. מטרת החברה היא לגרום לעסקים קטנים וגדולים להתפתח ולצמוח, תוך כדי ייעול ושיפור התהליכים העסקיים. תחילה, אנחנו נפגשים לייעוץ ואפיון, מציעים ללקוח תכנית אישית התואמת לצרכיו שתיצור עבורו מערכת יעילה ומנוצלת היטב. השלב הבא הוא ייעוץ אסטרטגי, בו ההתמקדות היא בצרכי הלקוח וביישום הפתרונות השונים. בשלב זה אנחנו מאתרים כשלים ארגוניים, מנתחים אותם ובוחרים כיצד לפעול במטרה ליצור קרקע פורייה ובטוחה לאותו עסק או ארגון.

 

אבטחת מידע

 

אחד מהשירותים החשובים שחברתנו מציעה ללקוחותיה היא אבטחת מידע, אופציה הכרחית לכל בית עסק, שנולדה עם התקדמות הטכנולוגיה בשנים האחרונות. כל עסק או ארגון זקוקים לאחסון המידע שלהם וכמובן לגיבוי מאובטח ואמין. בין חברה אחת לשנייה אופי המידע משתנה, אך בכל המקרים המידע הוא רגיש ואף סודי ומשמש את העובדים בשימוש תדיר. מלבד פגיעה בפרטיות במקרה של חשיפת המידע לגורמים חיצוניים, החשש הגדול הוא לאבד את המידע שנצבר לאורך שנים, מקרה שעלול להביס את החברה ולמוטט אותה. בכדי להימנע ממקרים אלו, חשוב לפנות אל חברת IT במרכז בעלת מוניטין, ידע ואמינות, שיוכיחו כי יש בידיה את הכלים ליצור רשת מאובטחת עבור העסק או הארגון שלכם, לאבטח את המידע, למצוא פתרונות מחשוב יעילים, לחסוך עבורכם בהוצאות ולאפשר לכם, בעלי העסק להתמודד עם העסק עצמו ותו לא.

 

חברת IT

 

ספקטורנט – חברת IT שמציעה מגוון שירותים

 

בנוסף לאבטחת מידע, ספקטרונט, חברת IT במרכז מציעה מגוון שירותים ומוצרים כגון: תוכנת אופיס 365, גיבוי מרחוק בענן, סינון דואר, Google Apps, שירותי מומחה, איסוף ואחסון גיבוי פיזי, גיבוי שירותי ענן, חוזי שירות בהתאמה אישית ומכירת שרתים וציוד נלווה. בינתיים, וודאו כי המידע שלכם נשאר בין כתלי החברה, הרשתות החברתיות אינן מדליפות מידע, אבטחו את הרשת האלחוטית ושמרו על המחשב שלכם מעודכן, בכדי להימנע מסיכוני אבטחה שעורבים לכולנו בכל פינה בעולם הווירטואלי.

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר

    Call Now Button