איך חברות פיתוח תוכנה שומרות על מאגרי מידע?

איך חברות פיתוח תוכנה שומרות על מאגרי מידע?

מאגרי מידע של חברות בכלל ושל חברות לפיתוח תוכנה בפרט הם אחד הסודות הכמוסים שצריכים להישמר באופן מיטבי. כל פרצה בהם עלולה לגרום לנזק חמור. לא בכדי משקיעות חברות משאבים רבים בשמירה מאובטחת על מידע. פריצה אל מאגרי מידע של חברה לפיתוח תוכנה עלולה לגרום לחשיפתם של סודות מקצועיים ולא אחת חשיפתם של סודות ביטחוניים. חשיפת מידע עלולה לגרום לחשיפת לקוחות שייפגעו כתוצאה מהחשיפה הלא מתוכננת. אחד הנזקים החריפים של פריצה אל מאגרי מידע של חברה היא איבוד האמינות והמוניטין שלה. השקעת מאמצים ואמצעים רבים בשמירה על מאגרי ליבה היא מאפיין מובהק של חברות העוסקות בפיתוח תוכנה. על מנת לאפשר לחברות העוסקות בפיתוח תוכנה לשמור מכל משמר על מאגרי המידע שלהן מציעה חברת ספקטרונט מגוון שירותי IT ופתרונות מחשוב לעסקים בכלל ולחברות לפיתוח תוכנה בפרט.

 

המידע הוא החשוב בנכסי החברה

 

על מנת לוודא כי מאגרי המידע יישמרו באופן בטוח ומאובטח מעבירה החברה אל לקוחותיה סקר סיכונים תקופתי על אודות רמת האבטחה של מאגרי המידע שלה, לרבות, כמובן, איתור פרצות מכל סוג שהוא, במידה שהן קיימות, בן בתוך הרשת והן מחוץ לה. בין אם מדובר בתוכנה לניהול מלאי או תוכנת קופה רושמת, מערכת האבטחה של תוכנות אלה היא ברמה הגבוהה ביותר. שמירה על מאגרי מידע היא חלק חשוב ביותר ובלתי נפרד מתפקידם ובעיקר מהאחריות של כל עובדי החברה, אשר עוברים בין השאר, הדרכה והשתלמות בנושא זיהוי פרצות וטביעות אצבע של ריגול תעשייתי, הימנעות מהורדה “תמימה” כביכול של תוכנות, קבצים ורקעים שונים אל שולחן העבודה שלהם, אי פתיחת אי מיילים מגורמים לא מוכרים, אשר עלולים לנסות לחדור לרשת פנימית ולשאוב מידע על אודות החברה באופן זה. על מנת לשמור על מאגרי המידע באופן אפקטיבי כדאי ומומלץ להתוודע אל שירותיה המקצועיים של חברה, אשר התועלת של לקוחותיה וטובתם הם בראש מעייניה. שירות לקוחות מהיר, שבו ניתן מענה מיידי לכל תקלה, מאפשר לאתר תקלות או, חלילה, פרצות ולסתום אותן לאלתר. כמי שרואים בפשרה אויב ובהסתפקות במה שיש נסיגה – אנחנו מניחים כל הזמן את האצבע על הדופק הפועם של הלקוח העסקי ומוודאים, באמצעות סקרים תקופתיים ובאמצעים נוספים את מידת שביעות הרצון של הלקוח מהשירות.

 

שמירה על מאגרי מידע

 

רוצים לישון בשקט? 

 

כמי שלא רק מאמינים אלא יודעים בוודאות כי יש ברשותנו כל האמצעים ואנשי המקצוע המאומנים והמיומנים ביותר על מנת לאפשר לחברות העוסקות בפיתוח תוכנות, כמו גם לכל חברה אשר מוכנה להשקיע מאמץ ומשאבים לאבטחת המידע שלה, לישון בשקט – אנחנו מספקים את כל האמצעים הנדרשים לשמור על מאגרי המידע היקרים לכם מכול כולל גיבוי ענן. אנחנו מספקים מידע, מעניקים ייעוץ ומציעים שירות ויחס אישי לכל לקוח. חשוב לציין, כי הסיבה לכך כי אין אצלנו לקוחות מועדפים.

 

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר

    Call Now Button