איך בוחרים חברת אחסון?

איך בוחרים חברת אחסון?

גם אם מצוי ברשותכם אתר תדמיתי ושיווקי אטרקטיבי ואפקטיבי מאין כמוהו, אחד התנאים ההכרחיים לתועלת שניתן להפיק ממנו ולמינופו (ובתוך כך למינוף העסק) הוא שירות אחסון מקצועי ואיכותי.

על מנת להבטיח כי האתר יישמר ויאובטח באופן המקצועי ביותר רצוי ומומלץ להסתייע בשירותיה של חברה המספקת שירותי IT ושירותי אחסון בתוך שרתים חזקים ועצמתיים, שבהם מגבים את כל התוכן באופן שוטף ובנוסף יש סביב מעטפת הגנות המהוות ערובה לשמירה על התוכן. חברה מקצועית המספקת שירות של בניית אתרים באינטרנט תספק לכם גם את כל המידע ואם תרצו את השירות הדרוש בנושא סוג האחסון שמתאים לכם ביותר על פי גודל האתר, סגנונו ומאפייניו השונים. אחסון אתר הוא תנאי הכרחי להעלאתו לאוויר. כדי לקבל הצעה על חבילת אחסון מתאימה נדרש לאפיין את האתר תחילה כגון: סוג מערכת ההפעלה שלו (ווינדוס, וורדפרס, לינוקס ועוד), מספר הדומיינים, האם נעשה שימוש בשרתים וירטואליים ועוד.

 

פרמטרים לבחירת חברת אחסון

היות שההיצע גדול ולכן מקשה על הבחירה, חשוב לבחון את החברה המציעה שירות אחסון אתרים על פי פרמטרים שונים ובהם:

  1. מקצועיות ואמינות. חשוב לברר ולוודא כי החברה מוכרת ופועלת על פי חוק.
  2. החברה מציעה שירותי גיבוי ענן מאובטחים לעסקים על השרתים שלה בלבד, מוגנת על ידי חומת אש, מאפשרת ניהול האתר באופן עצמאי בכל עת, מבצעת פיקוח ובקרה מתמידים על מכלול החומרים של הלקוח הממוקמים ברשת.
  3. חברה מנוסה באחסון אתרים שמצוידת במכשור החדיש והמשוכלל ביותר. כגון: ציוד המאפשר שרת אחד עבור כל השימושים והממשקים של הלקוח (דואר אלקטרוני, תכנת הנהלת חשבונות ועוד) על ידי שלוש מערכות הפעלה הפועלות במקביל על “ברזל” אחד שעליו מותקנים על השרתים. יש בכך חיסכון ניכר במשאבים.

 

השרת האידיאלי הוא שרת וירטואלי

שרת וירטואלי זול יותר ומאפשר תפעול נוח וקל יותר. לקוחות רבים מעדיפים שימוש בשרתים וירטואליים הפועלים על בסיס מערכת הפעלה ונהנים מגמישות רבה. השרת הווירטואלי הוא שימושי ואפקטיבי בהיותו שרת ייעודי המאפשר הפעלת תוכנות ייעודיות שונות ואפליקציות רבות באופן עצמאי. השרת הווירטואלי מאפשר לכם שימוש בכל כלי הניהול וההגדרה שלו. אם וכאשר קורס אתר של משתמש אחר או נגרם נזק על ידו – השרתים הווירטואליים האחים שפועלים על אותו שרת לא ניזוקים כלל. מאחר ששיקול עלות תועלת הוא שיקול טבעי, מוצדק ולגיטימי בהחלט חשוב לציין, כי עלויות השימוש בשרת וירטואלי נמוכות יותר באופן משמעותי מעלות השימוש בשרת שאינו כזה.   בד בבד עם התעניינות בנושא בניית אתרים באינטרנט חשוב ומומלץ להתעניין גם בנושא האחסון. סביר להניח כי אנשי המקצוע של החברה הבונה אתרים בקיאים גם בנושא אחסונם, אבל רצוי לשקול הצעות אחדות לפני שמחליטים על חברה מסוימת. לדוגמה: חברה שעיקר הפעילות המסחרית שלה מתבצעת בחוץ לארץ יכולה בהחלט לשקול אפשרות אחסון האתר שלה בשרת בחו”ל. כדי לא ליפול בפח ומשם, חלילה, להתגלגל אל עברי פי פחת, חשוב ביותר לקבל ייעוץ מקצועי.

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר