אודותינו

אודות ספקטרונט – פתרונות מחשוב לעסקים 

 

חברת ה-IT ספקטרונט, שותפתה העסקית של מיקרוסופט, הינה ותיקה ועתירת ניסיון בתמיכה טכנית למחשבים בעסקים, מעניקה ללקוחותיה שירותי מחשוב, ניהול IT ורשתות מחשבים תוך שימת דגש על מתן ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך. חברת ספקטרונט הוקמה בשנת 2004 כשלוחה של חברת ספקטרו ישראל מקבוצת ספקטרו העולמית המתמחה בניתוח אנליטי ומערכות מתקדמות. יעודה המקורי של ספקטרונט היה תחילה לתת מענה ותחזוקה שוטפת למערכות התקשורת והמחשוב בספקטרו ישראל ולתפקד כמחלקת מחשוב עצמאית.

 

אודות ספקטרונט

במהלך הזמן מחלקת ספקטרונט התפתחה והחלה לתת שירות ללקוחות ספקטרו ישראל, דבר אשר הקנה בסיס יציב להתפתחותה כישות עצמאית. לאחר שספקטרונט יצרה לעצמה מוניטין בקרב לקוחות ספקטרו ישראל שבה טיפלה, החלו להגיע הצעות מלקוחות ללא זיקה בבקשה לקבל את שירותיה של ספקטרונט. השלב הבא היה הפרדתה לגוף נפרד מחברת האם, התרחבות למען מתן שירות אקסקלוסיבי בתחום המחשוב למגזר העסקי ולאחר-מכן גם המוסדי.

 

לחברה עבר עשיר של מאות לקוחות ואלפי משתמשים. ספקטרונט מספקת פתרונות מחשוב לעסקים וארגונים המלווים בשירות מקצועי ואמין. השירותים כוללים תמיכה טכנית, מיקור חוץ, גיבוי בענן, ניטור שוטף של ציוד העסק ועוד. 

 

זקוקים לשירותי מחשוב שיחסכו לכם בעלויות? צרו איתנו קשר!

 

 

אנו מתמחים במספר רב של שירותים בתחום ה- IT:

 

ניטור ציוד המחשבים באירגונים

ניהול פרויקטים

גיבוי מרוחק בענן

מכירת שרתים מחשבים וציוד נלווה

איסוף ואחסון גיבוי פיזי באתר מוגן

סינון דואר והגנה מדואר זבל ונסיונות הונאה

אבטחת מידע

ניהול מערכות מידע מקיף

טיפול וייעול מערכות מחשוב ושרתים

מוקד תמיכה טכנית 24/7

ייעוץ ותכנון אסטרטגיית IT

פתרונות מחשוב לעסקים

לשיחת ייעוץ ללא עלות - חייגו למספר 03-6871317 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםצרו קשר

    Call Now Button